we Tarkan dedikodu Bu bir bağlantı metnidir.  Halil Yılmaz ÇİFTCİ Tankurt Öyle bir dünya yok şşş Halil Yılmaz ÇİFTCİ Sibel Can - Kartanesi asdas asdasd asd asda asd asdasd asdasd asd  Mehmet Cankan - Yar Yar Sana gelsin  asd Alican canıtın Melehat İsmail Yk Ona buna herkese gelsin Sinan Manus baba - Etegi belinde Herkese gelsin Wes şarkıcı ismi 
12 Ekim 2018
34
0

Şarkıcı, dansçı, şarkı sözü yazarı ve müzisyen olan Tarkan, Almanya’da dünyaya gelmiş ve gerçek adı Tarkan Tevetoğlu olan Megastar’ımız 17 Ekim 1972 de dünyaya gelmiş ve Terazi burcudur. Aslen Rize’lidir.

Başarıları nedeni ile Türk basınında ”Megastar” yurtdışında ise ”Popun Prensi” olarak anılan sanatçımız 7’den 70’e her kesime hitap etmekte ve sevilmektedir.

Kendinize özgü bir tarzı olan Tarkan, sıradışı olmak ile modanın öncülüğünü yapıp milyonları etkilemiştir. Her albüm ve konserinde farklı imajı ile kendini gösteren sanatçı en çok gençler tarafından takip edilmektedir. Hayvanları ve doğayı da çok seven Tarkan bu yönde de çalışmalarını sürdürmektedir.

 

Bir Yorum Yazın

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Sitede Ara!
Programcılar
Son Yorumlar
demiş ki;
Bir Can Yüce'in mesela "Biraz değiştim herşey kadar her
Hicaz demiş ki;
Siir olmak isterdim, bazi siirlerin cümleleri beni anla
PeTReL demiş ki;
Bi azeri yazarın dedektif içerikli roman kitaplarını ok
Bay-Mırnav demiş ki;
Ben ayvan olmak isterdim , ne bileyim kedi gibi boyle g
Sohbete Bağlan
  • CANLI CAPCANLI!
  • İlk kutucuğa nickinizi yazınız.
  • İkinci kutucuğa şifrenizi yazınız.
  • BAĞLAN butonuna tıklayınız.
  • Hoş sohbetler dileriz.