we Tarkan dedikodu Bu bir bağlantı metnidir.  Halil Yılmaz ÇİFTCİ Tankurt Öyle bir dünya yok şşş Halil Yılmaz ÇİFTCİ Sibel Can - Kartanesi asdas asdasd asd asda asd asdasd asdasd asd  Mehmet Cankan - Yar Yar Sana gelsin  asd Alican canıtın Melehat İsmail Yk Ona buna herkese gelsin Sinan Manus baba - Etegi belinde Herkese gelsin Wes şarkıcı ismi 
16 Ekim 2018
23
0

Slogan sözleri ve akılda kalıcı müziğiyle ilk dinleyişte dile dolanan “Anahtar Teslim” DMC etiketiyle tüm dijital platformlarda yerini aldı. Çocukluğundan beri en büyük hayali müzik yapmak olan ve hayallerinin peşinden koşmak için Almanya’dan İstanbul’a taşınan Cihan Ölçek, prodüktörlüğünü kendi yaptığı ilk teklisi “Anahtar Teslim”i tamamladı.

Sözleri ve müziği Cihan Ölçek’e ait olan “Anahtar Teslim”in düzenlemesini son zamanlarda çalışmalarıyla dikkat çeken başarılı aranjör Nurettin Çolak yaptı. Kayıtları Kaya Müzik stüdyolarında, Fatih Ertür koçluğunda gerçekleşen şarkının mix’inde Utku Ünsal’ın, mastering’inde ise Emre Kıral’ın imzası var.

Şarkının klibi Mert Ahmet Öfkeli yönetmenliğinde, İstanbul ve Yalova’da çekildi. Cihan Ölçek klipte gönlünü kaptırdığı kadın tarafından halatla sandalyeye bağlanan ve adeta onun esiri olan bir aşığı canlandırıyor.

Kapak ve imaj fotoğraflarını yaptığı işlerle artık marka haline gelen Sezer Arıcı çekti. Projenin kreatif direktörlüğünü ise Yağızcan Akbulut üstlendi.

“Şarkılarımla insanların hayatlarına dokunmak ve yüklerini hafifletmek istiyorum. Zamanın ruhunu ıskalamadan ve çizgimi bozmadan devam edeceğim yola. Hareketli bir giriş yapsam da özüm melankolik. Amacım seyirlik değil, ömürlük bir dost olmak.” diyen Cihan Ölçek, yıllardır biriktirdiği şarkılarını dinleyiciyle buluşturmak için sabırsızlanıyor.

Bir Yorum Yazın

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Sitede Ara!
Programcılar
Son Yorumlar
demiş ki;
Bir Can Yüce'in mesela "Biraz değiştim herşey kadar her
Hicaz demiş ki;
Siir olmak isterdim, bazi siirlerin cümleleri beni anla
PeTReL demiş ki;
Bi azeri yazarın dedektif içerikli roman kitaplarını ok
Bay-Mırnav demiş ki;
Ben ayvan olmak isterdim , ne bileyim kedi gibi boyle g
Sohbete Bağlan
  • CANLI CAPCANLI!
  • İlk kutucuğa nickinizi yazınız.
  • İkinci kutucuğa şifrenizi yazınız.
  • BAĞLAN butonuna tıklayınız.
  • Hoş sohbetler dileriz.