we Tarkan dedikodu Bu bir bağlantı metnidir.  Halil Yılmaz ÇİFTCİ Tankurt Öyle bir dünya yok şşş Halil Yılmaz ÇİFTCİ Sibel Can - Kartanesi asdas asdasd asd asda asd asdasd asdasd asd  Mehmet Cankan - Yar Yar Sana gelsin  asd Alican canıtın Melehat İsmail Yk Ona buna herkese gelsin Sinan Manus baba - Etegi belinde Herkese gelsin Wes şarkıcı ismi 
29 Eylül 2018
11
0

Nilgün Bodur, yıkılmaz bir kale misali bir kadında olması gereken güç ve azim ile yansımaktadır tüm okurlarına. Tüm paylaşımlarında ve yazılarında bu hisse kapılmamak mümkün değildir.

Yazılarını okuduğunuz zaman kendiniz de olağanüstü bir güç bulup motive olmamanız imkansız. Tıpkı ”Sıradaki Teşekkürüm Bana Yanlış Yapanlara” kitabında olduğu gibi. Kırılmış, canı yanmış, yanlış yapılmış, savaşmış, yapılan yanlışlara rağmen ayakta kalmayı başarmış, tüm bunlarla birlikte ayakta kalmayı başarmış kadınları baz alan kitap okurken düşündüren ve her cümlesinde insanı düşündürüp ders veren bir kitaptır.

Okurken zaman zaman gülümseten, zaman zaman ise yol arkadaşı olacak kitaplar arasında. Doğallığı ve dobralığı elen kütüphanenizde yer alması gereken bir kitap.

Bir Yorum Yazın

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Sitede Ara!
Programcılar
Son Yorumlar
demiş ki;
Bir Can Yüce'in mesela "Biraz değiştim herşey kadar her
Hicaz demiş ki;
Siir olmak isterdim, bazi siirlerin cümleleri beni anla
PeTReL demiş ki;
Bi azeri yazarın dedektif içerikli roman kitaplarını ok
Bay-Mırnav demiş ki;
Ben ayvan olmak isterdim , ne bileyim kedi gibi boyle g
Sohbete Bağlan
  • CANLI CAPCANLI!
  • İlk kutucuğa nickinizi yazınız.
  • İkinci kutucuğa şifrenizi yazınız.
  • BAĞLAN butonuna tıklayınız.
  • Hoş sohbetler dileriz.