Çınara Röportajı! | |  

Çınara Röportajı!

Sözleri Filiz Eroğlu, müziği Sezgi Erciyas Keskin imzası taşıyan “Şşşt Şşşt” isimli yeni single çalışmasını Avrupa Müzik etiketiyle sevenleriyle buluşturan Çınara yeni projesinin detaylarını Mine Ayman’a anlattı!

Yeni single çalışman “Şşşt Şşşt” çıktı, bu şarkının hazırlık aşaması ne kadar sürdü ve bu projede kimlerle çalıştın?

“Şşşt Şşşt” single’min hazırlık aşaması 4 ay sürdü ve bu projemde Sezgi Erciyas Keskin, Filiz Eroğlu, Tarık İster, Gökhan Erken, Alişan Günay Yıldırım ile çalıştım.

“Şşşt Şşşt” adlı şarkının sana ulaşma hikayesini anlatır mısın?

Filiz Eroğlu ve Sezgi Erciyas Keskin’in daha önceki işlerini de zaten çok beğeniyordum. Onlarla bir araya gelip bütün yaptığı yeni işlerini dinledim ve en çok “Şşşt Şşşt” içime sindi.

“Şşşt Şşşt” adlı şarkının klip hikayesini anlatır mısın, klipte yönetmen olarak kiminle çalıştın?

“Şşşt Şşşt” şarkımın belli bir hikayesi yok, sadece biraz görsele önem vermeye çalıştık. Klip yönetmeni olarak Alişan Günay Yıldırım ile çalıştım.

“Kandıramazsın” ve “Şşşt Şşşt” enerjik dans şarkıları, bu şarkılarda bol bol dans da ediyorsun, dans eğitimin var mı yoksa içinden geldiği gibi mi dans ediyorsun?

Genelde içimden geldiği gibi dans ediyorum ama, tabi ki “Şşşt Şşşt” şarkımın klibi için 2 profesyonel dansçılarla koreografi hazırladık.

Baha ile yaptığın düet şarkı “Yazsın” diğer şarkılarına göre çok farklı ve duygusaldı, bu şarkınla ilgili nasıl tepkiler aldın ve bundan sonra yine bir düet şarkıda yer alacak mısın?

Baha ile yaptığım düet şarkım “Yazsın” için çok güzel tepkiler aldım. Şimidilik böyle bir proje düşünmüyorum ama ilerleyen zamanlarda içime sinen bir şarkı olursa neden olmasın.

Bundan sonra sırada bir albüm projesi olacak mı?

Yakın zaman için bir albüm projesi düşünmüyorum.

Son dönemde yapılan albümleri nasıl buluyorsun? Beğendiğin albümler ve isimler hangileri?

Beğendiğim albümler yok ama beğendiğim bir ismi soruyorsanız, ben Sezen Aksu hayranıyım.

Bu yaz için sahne programın ya da konserlerin olacak mı? Yakın zamanda, albüm dışında başka bir projen olacak mı?

Tabi ki, bu yaz için konser tarihlerini sosyal medya hesaplarımdan ilerleyen zamanlarda bildireceğiz. Yakın zamanda albüm dışında yeni bir single çalışmam olacak.

Bir cevap yazın