we Tarkan dedikodu Bu bir bağlantı metnidir.  Halil Yılmaz ÇİFTCİ Tankurt Öyle bir dünya yok şşş Halil Yılmaz ÇİFTCİ Sibel Can - Kartanesi asdas asdasd asd asda asd asdasd asdasd asd  Mehmet Cankan - Yar Yar Sana gelsin  asd Alican canıtın Melehat İsmail Yk Ona buna herkese gelsin Sinan Manus baba - Etegi belinde Herkese gelsin Wes şarkıcı ismi 
29 Ağustos 2018
9
0

Da Vinci’nin Şeytanları sanatçı, mucit, idealist ve dahi bir aydın olarak Leonardo da Vinci’nin kurgusal gençliği hakkında ABD/BK yapımı drama televizyon dizisi. İlk gösterimini Fox ve Starz kanallarında yaptı.

Bölümlerin ardarda izlendiği bitirmeyene kadar ekran başından kaldırmayan mükemmel ötesi bir dizi ile karşınızdayız. İzleyicilerinin beğenilerini kazanan Abd yapımı olan bu dizi Leonardo da vincinin hayatını anlatmakla kalmıyor aynı zamanda dönemin savaşlarını , mimarisini , giyim ve kültürünüde gayet güzel bir şekilde yansıtıyor. Dizinin büyük bir çoğunluğu harçlı orduları ve osmanlı imparatorluğu arasında geçen savaşları konu alsada birden fazla faktöre sahip olduğu için , bir savaş dizisi değilde o günlerde yaşıyormuşsunuz hissine kapılabileceğiniz bir dizi. Dönemin papası ve avrupanın içinde bulunduğu skolastik düşünce çağını en ince ayrıntılarıyla yansıtmayı başarmışlar 3 sezondan oluşan bu diziyi bitirmeden ekranlarınızın başından ayrılmak istemeyeceksiniz.

Bir Yorum Yazın

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Sitede Ara!
Programcılar
Son Yorumlar
demiş ki;
Bir Can Yüce'in mesela "Biraz değiştim herşey kadar her
Hicaz demiş ki;
Siir olmak isterdim, bazi siirlerin cümleleri beni anla
PeTReL demiş ki;
Bi azeri yazarın dedektif içerikli roman kitaplarını ok
Bay-Mırnav demiş ki;
Ben ayvan olmak isterdim , ne bileyim kedi gibi boyle g
Sohbete Bağlan
  • CANLI CAPCANLI!
  • İlk kutucuğa nickinizi yazınız.
  • İkinci kutucuğa şifrenizi yazınız.
  • BAĞLAN butonuna tıklayınız.
  • Hoş sohbetler dileriz.